5 Temel Unsurları için teknoloji haberleri oku

Yapılan alandan teknoloji firmalarının, hep müesseselerinin ve projesi olan öğrencilerin yararlanabileceği belirtildi.

Kullanıcılar WhatsApp'ta otomatik mesaj atmaları ve ayrıksı kullanıcıları rahatsız etmeleri yerinde legal adımlarla karşı içinya kalabilecek.

Bankadan yapılan açıklamaya nazaran, QNBEYOND Hızlandırma Yetişekı ile startup ekosisteminde önemli bir arsa edinen QNB Finansbank, şimdi bile QNBEYOND Ventures ile erken aşfakat methalimlere envestisman hayata geçirmeye başlıyor.

tom's hardware guide hem türkçesi var hem ingilizcesi amma ingilizcen varsa ingilizce olanı takip et henüz dobra

Drone'lar arama tahlis çallıkışmalarına da peklacak DJI, drone destekli kontrol kurtarma çalışmalarının takip edeni üzere çevrimiçi bir yürütüm vüruttirdi. Vüruttirilen Drone Istirdat Haritası yardımıyla bütün dünyada 200'den bir küme müstacel tavır müdahalesi raporlandı ve 400'ün üzerinde insana himmet edildi. Google, kablosuz muta paylaşımı sağlayan hizmetinin testlerine serladı Google, Apple'ın Airdrop ve Huawei'nin Huawei Share adlı teknolojileri kabil çaldatmaışan Nearby Sharing isminde dosya paylaşım uygulamasını beta kapsamda kullanıma sundu.

Facebook ve Google’dan sonra Twitter’da kripto kazanç reklamlarını yasaklamayı planlıyor. Toplumsal iletişim araçları platformu skorsı devir geçtikçe mütezayit masnu kripto mangiz arzlarının henüz bir araba kişuz kıygın etmemesi muhtevain reklamları yasaklamaya hazırlanıyor.

Apple’ın WWDC 2020 etkinliğinde duyurduğu en balaban haberlerden birisi bile daha çok kendi kârlemcilerini kullanacağı olmuştu.

İhracat Genel Müdürlüğü aracılığıyla yaraşır tanıdık uluslararası niteliği haiz tahminî fuarlara katılımcıların katılma etmelerini tedarik etmek üzere göz atın iş birliği üretimlarınca planlı farazi fuarlara katılım organizasyonlarına, genelgede belirtilen giderler yüzde 50 ve canlılık başına 50 bin dolara derece desteklenerek katkı esenlanacak.

Ramazan teknoloji gezi iyilik sağlık üniversite rehberim makine üslup durumu yazarlar son dakika haberleri spor haberleri magazin haberleri La Liga ekmek tarifleri salat ezan vakitleri tv programları

Bu web sitesinin en düzgün canipı, en son teknoloji haberleriyle ilişkin videoları da izleyebilmenizdir. Antrparantez, maaş yirmi milyondan bir araba eşsiz ziyaret nüshasına ve zirı milyondan çokça toplumsal iletişim ortamı uymaçisine mevla.

üzere her Instagram kullanıcısının denemiş olduğu Hikayeler özelliğindeki filtreler seçenekleri beyninde en çok kullanılanlar neler?

Bu yüzden e-ticaret ya da blog sitesi fark etmeksizin ferdî veriyi elde fail her genel ağ sitesini mevzu üzerine uyaran Günal, KVKK’nın belirti ettiği zaruri olan idari ve yöntem yükümlülükleri yerine getirmede internet sitelerinin geç kalmaması gerektiğinin altını çizerken kişisel veriler konusunda internet sitelerinin bu 4 hamleı muhakkak uygulaması gerektiğini bile rapor ediyor.

Infaz gideceğiniz yeri seçtiğiniz saat size en birebir alternatifleri sunup bilet almanıza imkân esenlıyor.

Hacettepe Üniversitesi'nde mürtefi lisans fail Osman Balcı (25), domestik ve ulusal imkanlarla 'Truck and Logistics Simulator' adlı bilgisayar oyunu vüruttirdi. Hacettepe Teknokent'te oyununu geliştiren Osman Balcı, "2018 senesinde İstanbul'da katıldığım bir fuarda Alman firmasından oyunumuza sponsor olma teklifi aldım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *